Culture Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dalut sunt maria si am sa va povestesc ceva pe scurt

Go down

dalut sunt maria si am sa va povestesc ceva pe scurt Empty dalut sunt maria si am sa va povestesc ceva pe scurt

Post  mirel 25/3/2008, 21:16

salut sunt maria am 12 ani .Stau pe sttrada cicero nr 90 bloc nr 90.imi place foarte mult engleza,matematica,romana study ,sportul bounce .prietenii mei sunt almira, bianca, ioana,luciana etc.azi la scoala a fost foarte frumos deoarece a fost ziua biancai .ne-am distrat deoatece la inceperea orei noi i-am cantat LA MULTI ANI a fost foarte frumos cheers .Acum am sa va povestesc despre familia mea :mama se numeste Ungureanu Rodica,are 34 de ani si lucreaza la o gradinita cu copii mici cu varste cuprinse intre 2 si 4 ani .tatal meu se numeste Ungureanu Alexandru Sorin ,are 42 de ani si lucreaza la Uzina de vagoane ca maistru.koko de fapt el de numeste kokyto da eu ii spun koko ,este foarte jucausi ,istet si cuminte uneori se intreaba confused de ce nu-l baga nimeni in seama.face multe nazbatii o data a iesit pe scara si am stat aproape o ora sa-l bag in casa ,si apoi in colivie.vreau sa va spun si despre catelul meu fluffy care din pacate la-m dus la tara pale acolo e mai liber decat aici la bloc.imi place foarte mult soarele sunny si stelele Like a Star @ heaven eu zic ca acolo undeva eu am steaua Like a Star @ heaven mea.asta sunt eu ;dinamica,jucause serioasa cand e momentul.papa
mirel
mirel

Posts : 2
Join date : 2008-01-28

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum